Sehabe – B*k ve Sineğin Aşkı Vs. Hiphop (Mp3)

Sehabe – B*k ve Sineğin Aşkı Vs. Hiphop (Mp3)
Sehabe, Ekim ayı içerisinde yayınlanması planlanan “Hayvansever İnsan Sarrafı” ismini verdiği albümü öncesinde, Gerçek Yeraltı projesi dahilinde hazırlamış olduğu “B*k ve Sineğin Aşkı VS Hip Hop” isimli parçayı sizlere sunuyor. Şarkının kaydı, Vuslat Kayıt Evin’de alınmış olup, mix işlemleri Yeis Sensura’ya ait.

Yeni sezonuna Kasım ayında başlamayı planlayan Gerçek Yeraltı, radyo yayınları dışında yepyeni bir projeyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor: “Gerçek Yeraltı Compilation Album Vol.1” Albüm, Sabancı Üniversitesi Radyo Kulübü (RadyoSU) bünyesinde düzenlenen programın ilk iki sezonuna konuk olarak katılan birçok ismin bu proje dışında başka hiçbir yerde dinleyemeyeceğiniz şarkılarından oluşacak. Albüm müjdesini yeni şarkısıyla verdiğimiz Sehabe ve iki sezon boyunca Gerçek Yeraltı stüdyolarında seslerini duyma fırsatını bulduğunuz konukların yanı sıra Gerçek Yeraltı Rap Yarışması’nda ilk 5’e girmiş isimleri de bu albümde yeni çalışmalarıyla dinleyebileceksiniz. Albümün CD olarak basılıp satılarak dinleyicilere ulaştırılması planlanıyor. Detaylar ise yakın zamanda Gerçek Yeraltı ekibi tarafından açıklanacak.

Albüm, yeni sezon yayınları ve gelecek projelerle ilgili tüm gelişmeleri Gerçek Yeraltı’nın Twitter ile Facebook hesapları ve pek yakında hizmete girecek olan resmi web sitesinden takip etmeniz mümkün. Şimdi sizleri Sehabe’nin yeni parçasıyla başbaşa bırakıyoruz. Keyifli dinlemeler.

http://www.hulkshare.com/embed_mp3.php?fn=8ujtbv9tdbx0&type=4&skin=omega

İndir: Sehabe – B*k ve Sineğin Aşkı Vs. Hiphop / Alternatif

Online: www.facebook.com/gercekyeralti & www.twitter.com/gercekyeralti & www.facebook.com/sehabe

Resim Ekleme

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s