Mirac Pro Compilation Yarışması (Beat Albüm)

Mirac Pro Compilation Yarışması (Beat Albüm)
Kısa bir süre önce “Beatkey Presents: Mirac Pro Compilation” toplama albüm projesi haberini veren Mozole Mirach, takipçilerini ve bu projede yer almak isteyen MC’leri daha fazla bekletmeden bu yarışmanın beatlerini sunuyor. Bu proje hakkındaki bilgiler ve katılım şartları şu şekilde:

– Başvurular 20 Mayıs 2011 gününe kadar geçerlidir.

– Her katılımcı en fazla iki beati kullanma hakkına sahip olacak, iki beatten fazlasını kullanan kişilerin katılımları geçersiz sayılacak.

– Parçalarda küfür kullanımı kesinlikle yasaktır. Zekice kullanılmış Argo terimlerin kullanımı serbesttir. Küfür içerikli parçalar değerlendirmeye alınmayacaktır.

– Katılımcıların parçalarının kayıt kalitesine önem vermeleri gerekmektedir. Zira parçanız ne kadar iyi olursa olsun kötü ve dinlenemeyecek bir kayıt kalitesine sahipse albüme girme şansını yitirecektir.

– Yarışmaya grup halinde katılabilirsiniz fakat katılan yarışmacılardan birinin yetersiz kalması halinde diğer grup üyelerinin de kaybetmesine sebep olacaktır. Bu yüzden çoklu katılımlarınızı bu kuralı dikkate alarak değerlendiriniz.

– Her beatin 2 adet kazananı olacaktır. 7 Beatten oluşan albümün 2 farklı kazananından oluşacak 14 parçalık albüm, 20 mayıs sonrasındaki değerlendirme ile açıklanacak.

– Parçaların değerlendirmesi; Lirik ve stil açılarından yapılacaktır. Bu iki alanda da başarılı olan adaylar albüme katılmaya hak kazanacaklardır.

– Mirac Production olası durumda her beat için, “kazananı belirlememe” hakkını saklı tutar. Eğer herhangi bir beat için yeterli seviyede bir kazanan yoksa o beat albümden çıkarılacaktır. Aynı şekilde yalnız bir kazanan da açıklanabilir.

– Kazananlar Mozolemirach.net, www.facebook.com/MozoleMirach ve daha bir çok portalda adını duyurma ve daha fazla kişiye ulaşma imkanı kazanacaklar.

– Başvurularınızı aşağıdaki formla birlikte miracproduction@gmail.com adresine mail olarak gönderdiğinizde yarışmaya katılmış olacaksınız.

İsim (Kullandığınız sahne ismi)……..:
Şarkı İsmi (Şarkıya koyduğunuz isim)…:
Beat No (Okuduğunuz Beat/Beatler)……:
Myspace…………………………..:
Facebook………………………….:

20:24
7

İndir: http://hotfile.com/dl/135536102/b5d3443/Beatkey_-_Presents_-_MPC_-_Beatz_-_UndergroundRap.Org.rar.html

Resim Ekleme

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s